جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین سرخ کن بدون روغن

بهترین سرخ کن بدون روغن

بلاگ

سرخ کن ها دستگاه هایی هستند که کار های آشپزخانه را سرعت می بخشند. اما شاید بتوان گفت یکی از مشکلاتی که کار با سرخ کن دارد مصرف بالای روغن آن است. به همین دلیل هم تولیدکننده ها برای جلب رضایت بیشتر مصرف کننده ها دستگاه های سرخ کنی ساختند که روغن کمتری برای پخت و پز نیاز داشته باشند.همچنین سرخ کن هایی هم هستند که بدون نیاز به روغن غذا ها را سرخ می کنند. تنوع این محصول در بازار امروز بسیار زیاد شده است. و برندهای مختلفی سرخ کن ها را در اندازه های گوناگون تولید می کنند. به همین دلیل شاید انتخاب بهترین سرخ کن بدون روغن از میان آنها کار ساده ای نباشد. در ادامه در رابطه با بهترین سرخ کن بدون روغن اطلاعات بیشتری آورده شده است.

کاربرد سرخ کن بدون روغن

این سرخ کن ها بدون روغن می توانند در دمایی مشخص و در زمانی بسیار سریع انواع مواد غذایی را سرخ و برشته کنند. سرخ کن هایی بدون روغن هستند که علاوه بر سرعت بالایی که برای سرخ کردن دارند از کثیف شدن ماهی تابه و اجاق نیز جلوگیری می کنند. سرخ کن معمولی مخزنی برای روغن دارد. به یک المنت مجهز است که روغن درون مخزن را با آن گرم می کند. بعد از این که مواد غذایی به روغن اضافه می شوند مواد غذایی را می توان سرخ کرد.   

تفاوت مهم سرخ کن های بدون روغن با آنها این است که با استفاده از جریان هوای داغ و کمی روغن می توان مواد غذایی را سرخ و آماده کرد. یعنی بر عکس سرخ کن ها که به روغن زیادی نیاز دارند، در این نوع سرخ کن مواد غذایی مختلف تنها با کمی روغن آماده می شوند. ارزش غذایی مواد به این ترتیب بیشتر حفظ می شود و مفیدتر و سالم تر خواهند بود.

از آنجا که طرفداران غذاهای سالم این روزها از غذاهای ناسالم بیشتر است، استفاده از این وسایل محبوبیت بیشتری در بین مصرف کننده ها پیدا کرده است. در سرخ کن های بدون روغن به جای این که از روغن با حجم بالا در پخت مواد استفاده شود، از روغن خیلی داغ استفاده می شود. مقدار روغن مورد استفاده در این سرخ کن ها گاهی تنها به اندازه یک قاشق غذا خوری است. مزه و طعم نهایی هر دو سرخ کن هیچ تفاوتی با هم ندارد.

جدیدترین سرخ کن بدون روغن

در گذشته فناوری خاصی در ساخت این سرخ کن استفاده نمی شد. امروزه اما قابلیت های زیادی به این محصول اضافه شد. در جدیدترین نوع آنها فناوری دیجیتال به کار رفته است. با مشخصات منحصر به فردی که سرخ کن های جدید دارند، کمتر کسی به سراغ سرخ کن های قدیمی می رود. در مدل های جدید سیستم قطع کن به صورت خودکار است. فیلتر آنها قابل تعویض است و آلارم زمانشان قابل تنظیم است. در جدیدترین مدل آنها چند برنامه سرخ وجود دارد و امکان تنظیم زمان با توجه به مواد غذایی گوناگون در آنها تعبیه شده است.  

همه قطعات دستگاه را می توان از هم جدا کرد و شست. ضمن این که طراحی زیبا و مدرنی دارد. بعضی از مدل های سرخ کن ها دارای قابلیت پخت کیک نیز هستند. در آنها سیستم گردش هوای داغ برای سرخ کردن بهتر انواع مواد غذایی وجود دارد.

انواع سرخ کن

سرخ کن ها در سه نوع بدون روغن، سرخ کن معمولی و مینی سرخ کن در بازار در دسترس هستند. هر کدام از برندهای معروف تولید لوازم خانگی توانسته اند تغییراتی را در این دستگاه ایجاد یا یک کاربری نو را به آن اضافه کنند و آن را به نام خود ثبت کنند. در واقع، برخی از مشخصاتی که به این دستگاه افزوده شده است مخصوص همان برند است. از میان سرخ کن های برندهای مختلف تفال، دلونگی و فیلیپس در بین مصرف کننده ها محبوبیت بیشتری دارند.  

سرخ کن تفال

سرخ کن های تفال به شکل معمولی و بدون روغن در اندازه های مختلفی مثل بزرگ و مینی تولید می شوند. تفال از جمله برندهایی است که در زمینه تولید لوازم خانه و آشپزخانه همیشه موفق عمل کرده است. در زمینه تولید سرخ کن نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. بهترین سرخ کن بدون روغن موجود در بازار را بدون شک از میان تولیدات این برند می توان پیدا کرد.

سرخ کن فیلیپس

فیلیپس به خاطر طراحی زیبای محصولاتش همواره در بین مصرف کننده ها پرطرفدار بوده است. ضمن این که تولیدات آن از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند. برای تهیه سرخ کن این برند می توانید مدل های متنوعی را ببیند و با توجه به نیاز خودتان دست به انتخاب بزنید. به طور حتم، هر مصرف کننده با هر سلیقه ای می تواند سرخ کن بدون روغن مورد نظرش را از میان آنها پیدا کند.

بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس را می توان یکی از کم مصرف ترین سرخ کن ها در همه دنیا به شمار آورد. با مصرف تنها 4 قاشق غذا خوری می توان هر نوع ماده غذایی را سرخ کرد. ضمن این که غذاها از طعم بسیار خوبی نیز برخوردار هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه سرخ کن این برند قابلیت گرم نگه داشتن مواد غذایی به مدت 30 دقیقه است. همه قطعات متحرک آن قابل شست و شو هستند. سرخ کن ها را حتی با ظرفشویی هم قابل شستوشو هستند.

سرخ کن دلونگی

دلونگی نیز از نوع با کیفیت انواع این سرخ کن ها است. نمونه هایی در بین آنها وجود دارد که می توان با آنها غذای رژیمی تهیه کرد. قدرت و سرعت دستگاه این برند بسیار بالا است و مواد غذایی به خوبی با آن برشته و سرخ می شوند. تمامی محصولات این شرکت از لحاظ با دوام بودن آن در دنیا شناخته می شود.

دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.