جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین مارک آب میوه گیری تک کاره بوش

بهترین مارک آب میوه گیری تک کاره

بلاگ

پیدا کردن بهترین مارک آب میوه گیری تک کاره در میان تعداد زیادی از این وسیله که در بازار موجود است کار ساده ای به نظر نمی رسد. آب میوه گیری از دستگاه های پرکاربرد در هر خانه ای محسوب می شود. آب میوه گیری دارای انواع و اقسام مختلفی است. یافتن مدل و برند مناسب در بین دستگاه های گوناگون دشوار است.

آب میوه گیری ها به طور کل به دو شکل برقی و دستی تولید می شوند. سرعت و کارایی آب میوه گیری های برقی موجب شده است که طرفداران بیشتری در بین مصرف کننده ها داشته باشند. آنها را به دو دسته چند کاره و تک کاره نیز تقسیم می شوند. آب میوه گیری چند کاره علاوه بر گرفتن آب انواع میوه ها دارای امکانات آسیاب و مخلوط کن نیز هستند

معیار انتخاب آب میوه گیری

برای انتخاب بهترین مارک آب میوه گیری تک کاره باید معیارهایی را مد نظر داشت. در زمان تهیه باید ویژگی های اصلی آب میوه گیری را مورد توجه قرار داد. هر کدام از ویژگی های این دستگاه می توان نشان از قدرت، سرعت و همچنین کیفیت کارکرد آب میوه گیری داشته باشد.

  • مخزن یا مخزن هایی که آب میوه گیری دارد و حجم و ظرفیت آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است.
  • توان مصرفی دستگاه نیز مهم است.
  • جنس تیغه ای که در داخل آن به کار رفته پر اهمیت است.
  • سرعت کار دستگاه هم برای مصرف کننده ها مهم است.
  • جنس بدنه نیز مانند جنس تیغه اهمیت دارد.
  • یکی از مهم ترین ویژگی های یک آب میوه گیری نیز اندازه دهنه آن است که در انتخاب مؤثر واقع می شود.
  • برند و مارک آب میوه گیری را نیز نباید نادیده گرفت و برندهای مطرح توانسته اند ویژگی های خاص خودشان را روی دستگاه تولیدی خود را روی آن سوار کنند.

آب میوه گیری بوش

بهترین مارک آب میوه گیری تک کاره را می توان در بین آب میوه گیری های برند بوش پیدا کرد. آب میوه گیری بوش مدل MES4010 دارای توان 1200 وات است و کارکردی بسیار خوب دارد. سرعت دستگاه روی سه حالت قابل تنظیم است. اندازه دهانه این دستگاه 85 میلی متر است. جنس بدنه آن از فلز ضد زنگ است و تمیز کردن آن ساده است. طول کابل آن یک و نیم متر است و کار با آن را برای مصرف کننده راحت تر کرده است. ظرفیت مخزن آب میوه گیری 1.5 لیتر و ظرفیت مخزن تفاله هم 3 لیتر است و نیازی به تعویض زودهنگام نیست.

آب میوه گیری بوش مدل MES4000 نیز تک کاره و قدرت توان آن 1000 وات است. مخزن آن 3 لیتری است و سرعت آن در دو حالت قابل تنظیم است. جنس بدنه این مدل نیز از استیل ضد زنگ است و دهانه ای 84 میلی لیتری دارد و می توان میوه ها را بدون خرد کردن داخل آن انداخت. به سیستم ضد چکه نیز مجهز است.

آبمیوه گیری بوش مدل MES3500 دارای توان 700 واتی است و دارای پایه های ضد لغزش است. این مدل هم به سیستم ضد چکه مجهز است. قطر دهانه آن 73 میلی متر، ظرفیت مخزن تفاله آن 2 لیتر و ظرفیت مخزن آن 1.25 میلی متر است. جنس بدنه این دستگاه آب میوه گیری نیز از استیل و پلاستیک با کیفیت است.

آب میوه گیری گوسونیک

بهترین آب میوه گیری تک کاره در بین برند گوسونیک هم قابل پیدا کردن است. آب میوه گیری گوسونیک مدل GSJ-720 دارای توان 800 واتی است و کیفیت بسیار خوبی دارد. جنس پلاستیک فشرده و استیل ضد زنگ بدنه آن در برابر خط خوردگی، زنگ زدگی و گرفتن انواع لکه مقاوم است. برای خاموش و روشن کردن دستگاه و تنظیمات می توان از پنل لمسی روی آن استفاده کرد. دارای سیستم ضد چکه نیز هست. جنس تیغه آن از استیل ضد زنگ و بسیار برنده است. دهانه آن نیز به شکلی است که نیاز به خرد کردن میوه ها نیست. مخزن آب میوه گیری و تفاله آن نیز ظرفیت خوبی دارند.

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-719 نیز مدل تک کاره دیگری است که بدنه آن ضد ضربه و از جنس استیل است. توان این دستگاه 800 وات است و دارای پایه های ضد لغزش و سیستم ضد چکه نیز هست. سرعت آن روی دو حالت قابل تنظیم است و ظرفیت مخزن تفاله آن 2 لیتر است.

آب میوه گیری تکه کاره پاناسونیک

بهترین آب میوه گیری تک کاره را می توان پاناسونیک هم دانست. یکی از آنها مدل آب میوه گیری تک کاره MJ-DJ01 است که توان مصرفی آن 800 وات است. نازل خروجی آن دارای چرخش 120 درجه است. از دیگر قابلیت های آن می توان به سیستم ضد چکه اشاره کرد. جنس بدنه آن از استیل و ضد زنگ است و ظرفیت مخزن آن 1.5 لیتر و ظرفیت مخزن تفاله آن 2 لیتر است. اندازه دهانه آن 75 میلی متر است و سرعت آن روی دو حالت تنظیم می شود. قیمت این مدل با توجه به قدرت و کیفیتش بسیار مناسب است.

آب میوه گیری تکه کاره بیم

بهترین مارک آب میوه گیری تک کاره بیم نیز مدل AE 3523 است. توان مصرفی این دستگاه 1000 وات، ظرفیت مخزن 1.1 لیتر و ظرفیت مخزن تفاله آن نیز 2 لیتر است. دارای سیستم ضد چکه نیز هست. سرعت آن متناسب با انواع میوه ها قابل تنظیم است و از سرعت خوبی نیز برخوردار است. این دستگاه دهانه ای 75 میلی متری دارد.

 

دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.