جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
توپک لباسشویی

توپک لباسشویی چیست

بلاگ, لباسشویی

توپک لباسشویی را به عنوان یک جایگزین سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه برای ورق های خشک کن و نرم کننده های پارچه در نظر می گیرند، اما در واقع اهداف متفاوتی دارند. این توپک ها را اغلب از پشم، لاستیک یا پلاستیک می سازند. چروکیدگی، چسبندگی ثابت و زمان خشک شدن را کاهش می دهند. توپ های خشک کن تقریباً به اندازه یک توپ تنیس، افزودنی محبوب برای هر روتین لباسشویی است. آنها تمام مزایای ورقه های خشک کن و نرم کننده های پارچه را بدون هیچ گونه اثری بر روی لباس یا پوست شما به ارمغان می آورند.

توپک لباسشویی چیست؟

توپک های لباسشویی به توپ های تنیس شباهت زیادی دارند، اما معمولاً از پشم، لاستیک یا پلاستیک یا ترکیبی از این سه ساخته می شوند. آنها با لباس خیس به داخل درام خشک کن می روند و می توانند جایگزین یا همراهی برای ورق های خشک کن و نرم کننده های پارچه باشند.

توپ های خشک کن لباس ها را نرم می کند، چسبندگی ساکن را کاهش می دهد و روند خشک شدن را سرعت می بخشد. از آنجایی که آنها بدون مواد شیمیایی هستند و سال ها دوام می آورند، توپ های خشک کن یک جایگزین سبز و اقتصادی در نظر گرفته می شوند. در نهایت، اگر از آنها به درستی استفاده کنید، توپ های خشک کن یک راه ساده و موثر برای بهبود عملکرد خشک کن شما هستند.

انواع توپک های لباس شویی

دو نوع اصلی از توپ های خشک کن وجود دارد:
توپ هایی را که از مواد طبیعی مانند پشم می سازند و آن دسته که از مواد مصنوعی مانند پلاستیک ساخته می شوند. توپ‌های لاستیکی خشک‌کن می‌توانند طبیعی یا مصنوعی باشند، بنابراین باید هنگام خرید، چاپ ریز را بخوانید.

توپ های خشک کن پشمی دوستدار محیط زیست ترین گزینه در نظر گرفته می شوند. آنها ماندگاری بسیار طولانی دارند و رطوبت را جذب می کنند تا زمان خشک شدن و استاتیک را کاهش دهند. همچنین می‌توانید روغن‌های ضروری را به الیاف پشم اضافه کنید تا عطر ملایمی به لباس‌ها اضافه کنید. توپ های خشک کن پشمی نیز در داخل درام خشک کن ساکت تر هستند و آنها را برای اتاق های لباسشویی نزدیک به فضاهای نشیمن ایده آل می کند.

توپ های خشک کن پلاستیکی و لاستیکی بادوام ترین گزینه ها هستند و در حین پوشیدن الیاف از بین نمی روند. همچنین، برخی از توپ های خشک کن پلاستیکی یا لاستیکی دارای میخ یا برآمدگی هستند تا لباس ها را بیشتر جدا کرده و عملکرد کلی خشک کن شما را بهبود بخشد.

مزایای توپ های خشک کن

با افزودن سه یا چهار توپ خشک کن به لباس های خود، می توانید مزایای بسیاری را مشاهده کنید. توپ های خشک کن از جمع شدن لباس ها در هنگام غلتیدن جلوگیری می کند. افزایش جریان هوا نیز هنگام خشک کردن وسایل حجیم، به ویژه آنهایی که پر یا پر هستند، تفاوت قابل توجهی ایجاد می کند.

محصولات پیشنهادی

لباسشویی ال جی 4V9 کیلویی 12

لباسشویی ال جی 4v5

ماشین لباسشویی ال جی 4v5

ماشین لباسشویی ال جی مدل 2j3

ماشین لباسشویی ال جی مدل 2j3

کاهش زمان خشک شدن

گلوله‌های خشک‌کن وقتی در لباس‌ها فرو می‌روند یک عمل جداکننده ایجاد می‌کنند که به طور موثر جریان هوا را افزایش می‌دهد و گردش خون را در خشک‌کن بهبود می‌بخشد. توپ های خشک کن پشمی نیز رطوبت اضافی را جذب می کنند. با هم، نتیجه زمان خشک شدن کوتاه‌تر است.

کاهش چسبندگی استاتیک

توپ های خشک کن بین اقلام لباس در خشک کن و همچنین الیاف مجزا که هر اقلام را تشکیل می دهند، جدا می شوند. آنها اصطکاک کلی کمتری را تضمین می کنند، که به معنای چسبندگی استاتیک کمتر است. در حالی که گلوله های خشک کن استاتیک را به طور کامل از بین نمی برند، همانطور که برخی از ورق های خشک کن انجام می دهند، توپ های خشک کن بهبود قابل توجهی از خشک کردن به تنهایی ایجاد می کنند. برای جلوه بیشتر، می‌توانید گلوله‌های خشک‌کن پشمی را با کمی آب اسپری کنید تا قبل از قرار دادن آنها در چرخه خشک‌کن، کمی مرطوب شوند. این یک اثر بخار را اضافه می کند.

لباس نرم تر

توپ های خشک کن لباس ها را بدون نیاز به مواد شیمیایی نرم می کند. همانطور که در خشک کن غلت می زنند، الیاف لباس را پف کرده و به هم می زنند. این حرکت باعث شل شدن الیاف و افزایش جریان هوا بین وسایل خشک‌کن می‌شود. هنگام خشک کردن لباس با الیاف طبیعی، مانند جوت، پنبه ارگانیک یا پشم، انتظار داشته باشید که تفاوت قابل توجهی احساس کنید.

دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.