جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جاروبرقی شارژی در مقابل جاروبرقی سیمی

جاروبرقی شارژی در مقابل جاروبرقی سیمی

بلاگ

جاروبرقی وسیله ای است که هیچ خانه ای نباید بدون آن باشد. حتی اگر کف خانه تمام فرش نیست، جاروبرقی ابزاری عالی برای تمیز کردن کثیفی های روزمره مانند موهای حیوانات خانگی روی زمین یا گرد و غبار روی پرده ها است. اما وقتی نوبت به انتخاب بهترین جاروبرقی برای خانه و سبک نظافتی شما می رسد، چگونه می دانید چه چیزی بخرید؟ آیا باید با جارو شارژی یا سیمی بروید؟

همه چیز به نیازهای شما برمی گردد. بیایید نگاهی بیندازیم و برخی از ویژگی‌های مهم و تفاوت‌های مشخص بین جارو برقی چوبی و جاروبرقی استاندارد را بررسی کنیم.

جاروبرقی شارژی در مقابل جاروبرقی سیمی: قدرت مکش

قدرت مکش در مورد جاروبرقی ضروری است. این کارکرد اصلی جاروبرقی است. بیایید قدرت مکش جاروهای شارژی و سیمی را با هم مقایسه کنیم.

جارو شارژی

باتری در خلاء بی سیم چیزی است که قدرت مکش را تولید می کند. بنابراین به طور طبیعی، زمانی که باتری شروع به تخلیه و خالی شدن می کند، قدرت مکش کمتری را تجربه خواهید کرد. با این حال، حتی در حالی که یک جارو شارژی با باتری لیتیومی می تواند قدرت مکش ثابتی را ارائه دهد، تنها جاروهای شارژی با کیفیت بالا به خوبی جاروبرقی های سیمی کار می کنند.

اگر یک جارو برقی بی سیم می خواهید، مدلی را انتخاب کنید که از باتری لیتیومی ولتاژ بالا تغذیه می کند. این مدل‌ها مکش قوی‌تری نسبت به جاروبرقی‌های استاندارد با باتری‌های غیر لیتیومی دارند.

جاروهای سیمی

جاروهای سیمی به منبع برق خانه شما وصل می شوند. بسیاری تصور می کنند این مدل های استاندارد بهترین گزینه برای کفپوش های موکت شده هستند. با این حال، در حالی که آنها به طور کلی دارای قدرت مکش قابل اعتماد هستند، جاروبرقی های لیتیومی و بی سیم می توانند به همان اندازه کارآمد عمل کنند. جاروهای سیمی معمولاً قدرت مکش بیشتری نسبت به گزینه های بی سیم با باتری های غیر لیتیومی دارند.

جاروبرقی شارژی در مقابل جاروبرقی سیمی: انعطاف پذیری

هنگام مقایسه جاروهای شارژی و سیمی، انعطاف پذیری یکی دیگر از ویژگی هایی است که باید در نظر گرفت. داشتن یک جاروبرقی انعطاف پذیر می تواند تطبیق پذیری بیشتری را برای تمیز کردن امکان پذیر کند.

جارو شارژی

جاروهای شارژی در مقایسه با گزینه های سیمی بسیار سبک هستند و به طور متوسط ​​تنها کمتر از هفت پوند وزن دارند. علاوه بر این، طراحی بدون سیم آنها به شما امکان می دهد آن را به هر مکانی حمل کنید. می توانید از جارو شارژی برای تمیز کردن مکان های مختلف مانند ماشین، مبلمان، پله ها و شکاف های عمیق استفاده کنید. بسیاری از مدل های جارو شارژی می توانند به یک جاروبرقی دستی تبدیل شوند که نقاط دور از دسترس را تمیز می کند.

جاروهای سیمی

وقتی صحبت از انعطاف پذیری به میان می آید، جاروهای سیمی با جاروبرقی های بدون سیم قابل مقایسه نیستند. آنها بسیار سنگین تر و حجیم تر هستند، گزینه های حمل و نقل شما را محدود می کند و آنها را برای مانور دادن تا حدودی ناخوشایند می کند. ناگفته نماند که بند ناف شما را مجبور می کند تا یک دوشاخه در هر اتاق پیدا کنید و از آن استفاده کنید تا جاروبرقی کار کند. ممکن است متوجه شوید که دائماً در تلاش هستید تا بند ناف را از زیر پاهای خود دور نگه دارید. و اگر تا به حال روی بند ناف کوبیده شده اید و آن را بیرون کشیده اید، می دانید که چقدر می تواند خسته کننده باشد.

جاروهای شارژی در مقابل جاروهای سیمی: عمر باتری

از آنجایی که جاروبرقی سیمی شما با برق کار می کند، که نیازی به نگرانی در مورد تمام شدن آن ندارید، لازم است نگاه دقیق تری به عمر باتری جارو شارژی بیندازید.

جارو شارژی

همه جاروهای بی سیم عمر باتری محدودی دارند و نیاز به شارژ مجدد دارند. به طور متوسط، می توانید انتظار داشته باشید که باتری جارو شارژی بین 15 تا 40 دقیقه دوام بیاورد، که امیدواریم برای تمیز کردن کف یا مبلمان شما کافی باشد. پس از اتمام باتری، انتظار داشته باشید که آن را بین 2 تا 16 ساعت شارژ کنید.

با این حال، همانطور که گفته شد، یک باتری لیتیوم یونی با ولتاژ بالا می تواند زمان کار به طور قابل توجهی طولانی تری (و همچنین قدرت مکش قابل توجهی) ارائه دهد. بنابراین پس از 40 دقیقه تمیز کردن، دیگر نیازی به شارژ کردن جاروبرقی نخواهید داشت. شما همچنین گزینه حالت‌های توربو/بوست را دارید که قدرت بیشتری را ارائه می‌دهند و بهترین کار را روی فرش‌ها دارند. به خاطر داشته باشید که این انرژی اضافی باتری را سریعتر تخلیه می کند.

جاروهای سیمی

از طرف دیگر، با استفاده از جارو برقی سیمی هرگز نگران عمر باتری نخواهید بود. حتی با وجود فناوری مدرن جاروبرقی های بی سیم، عمر کوتاه باتری باعث می شود بسیاری از صاحب خانه ها از جارو برقی استاندارد استفاده کنند. شما می توانید تضمین کنید که هرگز در میانه کارها آب آن تمام نمی شود.

جاروهای شارژی در مقابل جاروهای سیمی: ظرفیت گرد و غبار و فیلتر

در آخر، اجازه دهید نگاهی به ظرفیت گرد و غبار و فیلتر هر دو جارو شارژی و سیمی بیاندازیم.

جارو شارژی

جاروهای شارژی جمع و جور هستند و دارای فیلتر کوچکتری برای جذب گرد و غبار و زباله هستند – به طور متوسط حدود 0.6 لیتر. ممکن است متوجه شوید که مرتباً در یک کار تمیز کردن توقف می کنید تا به سمت سطل زباله بروید و ظرف را خالی کنید.

جاروهای سیمی

در مقایسه با ظرفیت 0.6 لیتری جاروهای شارژی، یک جارو شارژی می تواند حدود 2-3 لیتر را در خود جای دهد. به‌علاوه، نمی‌توانید برای خالی کردن ظرف چند بار به سطل زباله سفر کنید. علاوه بر این، صاحبان خانه هایی که مشکلات آلرژی دارند کمتر در معرض گرد و غبار جمع آوری شده و شوره حیوانات خانگی قرار می گیرند.

دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.