جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
راهنمای خرید ماشین لباسشویی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

بلاگ, لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی کار ساده ای نیست. زیرا این روزها برندها و کارخانه های زیادی دست به تولید این وسیله برقی پر مصرف و پر طرفدار در بین مصرف کننده ها زده اند که هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصات خاص خودشان هستند. به دلیل رقابت تنگاتنگی که بین انواع ماشین های لباسشویی وجود دارد و امکانات متنوعی که در آنها تعبیه شده است، انتخاب برای مصرف کننده کمی سخت می شود. طول عمر ماشین لباسشویی و کارکردهای آن در حین خرید اهمیت زیادی پیدا می کنند. در صورتی که بودجه خریدار محدود باشد، باید وسواس زیادی را برای خرید به خرج دهد تا بتواند با یک سرمایه گذاری صحیح از خریدش بیشترین سود را ببرد. در ادامه درباره راهنمای خرید ماشین لباسشویی اطلاعات بیشتری آورده شده است.

ماشین لباسشویی اصل یا تقلبی

محصولات پیشنهادی

لباسشویی ال جی 4V9 کیلویی 12

لباسشویی ال جی 4v5

ماشین لباسشویی ال جی 4v5

ماشین لباسشویی ال جی مدل 2j3

ماشین لباسشویی ال جی مدل 2j3

در راهنمای خرید ماشین لباسشویی به طور حتم باید به این نکته اشاره شود که از کجا می توان اصل یا تقلبی بودن آن را تشخیص داد. هر دو این ماشین ها کار شست و شوی لباس ها را انجام می دهند، اما تفاوت هایی با هم دارند. یکی از مهم ترین این تفاوت ها در کیفیت شست و شوی لباس ها است. ضمن این که بازدهی ماشین های لباسشویی در طولانی مدت متفاوت خواهد بود. لباسشویی تقلبی ممکن است بدون دلیل و خیلی زود خراب شود. طول عمر مفید آنها نیز کوتاه است. برای تشخیص ماشین لباسشویی اصل می توانید از وب سایت های معتبر کمک بگیرید.

این مسئله که مصرف کننده برای خرید ماشین لباسشویی چه بودجه ای را در نظر گرفته باشد نیز مهم است. به طور حتم قیمت ماشین های اصل گران تر است. هر چه ماشین لباسشویی قیمت بالاتری داشته باشد، از امکانات بیشتر برخوردار خواهد بود. هزینه تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی های اصل از تقلبی کمتر است. علاوه بر قیمت خود ماشین لباسشویی باید به مصرف انرژی برق، مصرف آب و همچنین مواد شوینده در آن نیز توجه شود.

ظرفیت ماشین لباسشویی

مورد مهم دیگر در راهنمای خرید ماشین لباسشویی ظرفیت آن است. درست است که همه لباسشویی ها در ظاهر به هم شبیه هستند، اما هر کدام از آنها گنجایش شست و شوی یک مقدار تعیین شده از لباس ها را دارا هستند. ظرفیت آنها بر اساس کیلوگرم مشخص شده است.

البته باید به این نکته مهم توجه داشت که کیلوگرم تعیین شده برای هر لباسشویی با توجه به لباس های خشک یا خیس است. لباسشویی ها با ظرفیت 5، 7، 8، 10 و 12 کیلوگرم در دسترس هستند. برای تعیین ظرفیت مناسب باید به تعداد افراد خانواده توجه شود.  با داشتن یک خانواده دو نفره ماشین 5 کیلوگرمی کفایت می کند. برای این که یک خانواده پر جمعیت بتواند استفاده مفیدی از ماشین لباسشویی ببرد، باید به سراغ ظرفیت بالاتر مثل 8 کیلوگرم برود.

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک

لباسشویی از نظر شکل ظاهری به دو دسته درب از بالا و درب از جلو تقسیم می شوند. ماشین لباسشویی هایی که درب آنها از بالا باز می شود ارزان تر هستند و شاید بتوان مهم ترین مشخصه و برتری آنها را به ماشین های لباسشویی درب از جلو همین مسئله دانست. اما کیفیت شست و شو در ماشین های لباسشویی درب از جلو بسیار بالاتر است. امکانات و برنامه های متنوعی برای لباسشویی های درب از جلو در نظر گرفته شده است که دست مصرف کننده را برای انتخاب گزینه مورد نظر باز می گذارد.

حتی مصرف کننده می تواند شست و شوی مناسب پارچه ای که می خواهد بشوید و زمان آن را به راحتی انتخاب و تنظیم کند. قدرت چرخش ماشین های درب از جلو با آنها که درشان از بالا باز می شود قابل مقایسه نیست. در واقع، سرعت شست و شو در آنها بسیار بیشتر است. 

نکات مهم در زمان خرید ماشین لباسشویی

علاوه موارد بالا باید به نکات مهم دیگر نیز باید توجه شود که عبارت اند از:

  • جنس بدنه ماشین لباسشویی مهم است. این بخش به شدت بر قیمت آن اثرگذار است. در ساخت ماشین های باکیفیت از مواد بادوام تری مثل استیل ضد زنگ استفاده می شود.
  • ماشین های لباسشویی بدون تسمه انتخاب های بهتری از لباسشویی ها که با تسمه کار می کنند هستند.
  • از برنامه های شست و شو نباید در زمان خرید ماشین لباسشویی غافل شد.
  • برخی از ماشین ها دارای گزینه شست و شوی سریع هستند که برای بسیاری از مصرف کننده ها کارآمد است.
  • در برخی از آنها گزینه ای وجود دارد که مصرف کننده می تواند دمای آب لازم برای شست و شو را تنظیم کند.
  • کار کردن با ماشین لباسشویی هایی که صفحه نمایش بزرگ دارند راحت تر است. این ماشین ها اطلاعات لازم مثل زمان باقی مانده شست و شو را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.
دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.