جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
شباهت یخچال ال جی L247 و J247

شباهت یخچال ال جی L247 و J247

بلاگ, یخچال

شباهت یخچال ال جی L247 و J247

یخچال های برند ال جی به دلیل داشتن کیفیت بالا و طراحی زیبا در بین مصرف کننده ها طرفداران زیادی دارند. در بین یخچال های این برند مدل های L247 و J247 از بقیه بیشتر مورد توجه واقع شده اند. یخچال مدل L247 ظاهری بی نقص دارد و طراحی داخلی آن به شکلی است که به راحتی می توان همه چیز را منظم در آن جا داد. یخچال مدل J247 از مدل های پرفروش است که مشخصات منحصر به فرد و امکانات خاصی دارد. این دو یخچال از برند ال جی هر دو هوشمند هستند و به هم شباهت زیادی دارند و تفاوت های جزئی نیز در آنها دیده می شود. درباره شباهت یخچال ال جی L247 و J247 در ادامه اطلاعات بیشتری آورده می شود.

طراحی یخچال ال جی L247 و J247

از شباهت یخچال ال جی L247 و J247 می توان به طراحی آنها اشاره کرد. هر دو این یخچال ها در دو رنگ نقره ای و سفید در بازار موجود هستند. دو رنگی که مصرف کننده ها بیشتر از رنگ های دیگر از آن استقبال می کنند. هر دو آنها ساید بای ساید هستند و سه تا درب دارند. درب طرف راست برای یخچال است و درب سمت چپ برای فریزر. روی درب هر دو 5 طبقه وجود دارد و در داخل نیز 2 کشو و 5 طبقه برای هر دو تعبیه شده است. فریزر هر دو نیز دارای 4 طبقه، 2 کشو و 4 طبقه روی درب است. قفسه ها قابلیت تنظیم دارند و می توان مطابق با نیاز آنها را جا به جا کرد.

یخ ریز و آبریز آنها نیز به هم شبیه هستند و یخ ریز هر دو داخل فریزر است و جای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد. این بخش ها در هر دو یخچال قابلیت اتصال به آب شهری را دارند. شباهت یخچال ال جی L247 و J247 داشتن درب دیگری برای دسترسی سریع به مواد غذایی در نظر گرفته شده است. جنس قفسه ها از شیشه حرارت دیده و بسیار محکم است. برای نورپردازی داخل یخچال و فریزر هر دو مدل از لامپ ال ای دی استفاده شده است. دیگر شباهت آنها نیز ساخت بدنه هر دو یخچال از استیل ضد زنگ است.

موتور یخچال ال جی L247 و J247

شباهت یخچال ال جی L247 و J247 در طراحی و موتور نیز هست. طراحی هر دو بسیار شیک است و جای کمی در آشپزخانه به خود اختصاص می دهند. موتور هر دو مدل اینورتر خطی است که کیفیت بالایی دارند. این موتورها موجب پایین آمدن 32 درصدی انرژی می شوند. از دیگر مزایای این موتور می توان به طول عمرش اشاره کرد که مدت طولانی را بدون تعمیر می توان با آن سر کرد. ضمن این که در موقع کار صدای کمی دارد و فضای ذخیره سازی هر دو آنها به یک اندازه  و 30 فوت است. به این معنا که گنجایش یخچال 422 لیتر، گنجایش فریزر 246 لیتر و گنجایش کل هر دو یخچال 668 لیتر است. رده مصرف انرژی در آنها به دلیل وجود همین موتور A++ است که آنها را در دسته کم مصرف ها قرار می دهد.

خانواده هایی که جمعیت زیادی دارند می توانند در زمان خرید به سراغ هر دو مدل بروند. ظرفیت داخلی هر دو یخچال این امکان را فراهم کرده اند که بتوان مواد غذایی زیادی را در آنها جایگذاری کرد. شباهت یخچال ال جی L247 و J247 در بدون برفک بودن هم نیست. چون هر دو مدل را به عنوان نوفراست می توان تهیه کرد و نیازی به برفک زدایی ندارند.

قابلیت یخچال های ال جی L247 و J247

شباهت یخچال ال جی L247 و J247 در قابلیت های آنها هم هست:

  • هر دو آنها دارای قابلیت Multi Air Flow هستند و هوای سرد به طور مساوی در همه بخش های یخچال منتشر می شود. به همین دلیل مواد غذایی در مدت زمان طولانی تری ارزش غذایی خود را از دست می دهند.
  • از دیگر قابلیت های مشترک بین این دو مدل fresh zone است که در بخش یخچال وجود دارد و مختص قفسه میوه و سبزی است. هوای این بخش مرطوب و خنک است که موجب می شود میوه ها و سبزی ها در مدت طولانی تری رطوبت و تازگی خود را حفظ کنند.
  • قابلیت Hygiene fresh نیز در هر دو یخچال دیده می شود. با داشتن این قابلیت یک نوع فیلتر در آنها کار گذاشته می شود که همه باکتری ها و میکروب ها را از بین برده می شوند. ضمن این که بوی بد یخچال هم از بین می رود.

قابلیت های هوشمند یخچال های ال جی L247 و J247

ال جی یخچال های هوشمند هم تولید می کند که شباهت یخچال ال جی L247 و J247 در این مورد هم هست. هر دو آنها هوشمندند و از قابلیت Smart Diagnosis در آنها استفاده شده است. با نصب یک برنامه روی گوشی می توان نواقص یخچال را بررسی و شناسایی کرد. به این ترتیب، می توان پیش از دیر شدن اقدام های اولیه را انجام داد و برای تعمیر و تعویض اقدام کرد. Smart ThinQ از قابلیت های هوشمند هر دو یخچال است که به وسیله آن می توان گوشی را به یخچال وصل و از راه دور آنها را کنترل کرد.

دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.