جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
مزایای یخچال ساید بای ساید

مزایای یخچال ساید بای ساید برای بهترین و زیبا ترین آشپز خانه ها

بلاگ, یخچال

یخچال ساید بای ساید چیست؟

یخچال های ساید بای ساید با فریزر در سمت چپ و قسمت سرما ساز در سمت راست بسیار شیک هستند. آنها دسترسی و دید بهتری به مواد غذایی تازه و سازماندهی بهتر در بخش فریزر فراهم می کنند. همچنین دارای دستگاه های یخ سازی و آب پخش کننده در بیرون درب فریزر هستند. به طوری کلی مزایای یخچال ساید بای سایدسبب اقبال اکثر خانم های خانه دار به این وسیله زیبا را به دنبال داشته است.

 در دهه 1980 و اوایل دهه 1990 سبک طراحی ساید بای ساید بسیار محبوب بود و در سال های اخیر محبوبیت آن کاهش یافته است، به طوری که بسیاری از مصرف کنندگان مدل های درب فرانسوی را انتخاب کردند. با این حال، هنوز افرادی هستند که مدل های ساید بای ساید را انتخاب می کنند و گزینه های بسیار متنوعی توسط برندهای اصلی لوازم خانگی ارائه می شود.

مزایا و معایب یخچال ساید بای ساید

یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید فضایی است که بین یخچال و نزدیکترین مانع دارید. در نظر بگیرید روبروی کابینت آشپزخانه جزیره ای قرار دارد. فاصله بین جزیره و یخچال ممکن است اجازه بسته شدن درهای بزرگتر را ندهد.  همچنین حرکت در اطراف آن و دسترسی به دیگر وسایل شما را دشوار کند. در این مورد، درب ساید بای ساید یا فرنچ ممکن است انتخاب بهتری باشد زیرا درب ها در مقایسه با یخچال فریزر بالا و پایین فریزر بسیار کوچکتر هستند و حرکت و دسترسی شما را محدود نمی کنند.

سایر مزایای یخچال ساید بای ساید:

 • آنها تمایل دارند فضای فریزر بیشتری را از نظر فوت مکعب نسبت به انواع دیگر یخچال ها و حجم ذخیره سازی بیشتری نسبت به مدل های مشابه درب فرانسوی ارائه دهند.
 • آنها قفسه های قابل تنظیم زیادی را ارائه می دهند تا همه چیز را در یک دید ساده سازماندهی کنید – اگر از کندن وسایل گم شده در فریزر متنفرید، این نوع یخچال ممکن است برای شما مناسب باشد!
 • اگر در حال ارتقاء یخچال فریزر بالا هستید، ممکن است قدردان دستگاه های یخ و آب داخل در باشید.
 • ارزان – چندین دهه است که کنار هم وجود داشته است، بنابراین فناوری قوی و کارآمد است – به این معنی که شما مقداری صرفه جویی جدی در هزینه خواهید داشت!
 • برخی از نکات منفی عبارتند از:
 • اقلام پهن تر مانند بشقاب های تعطیلات ممکن است در قفسه های نسبتا باریک جا نشوند
 • بیشتر آنها 36 اینچ عرض دارند، اگرچه برخی از مدل‌های عریض 33 اینچی وجود دارد – اگر فقط فضای 30 اینچی دارید، این سبک برای شما کار نخواهد کرد.
 • فضای کمتری در یخچال در ازای فضای فریزر بیشتر

ابعاد معمولی

عرض: 33 “-36”
عمق: 29-35 اینچ
ارتفاع: ~67 “-70”
اگر می‌خواهید آشپزخانه خود را به ظاهری با کیفیت‌تر داشته باشید، مدل‌های عمق پیشخوان زیادی وجود دارد. از نظر قیمت آنها تفاوت زیادبا مدل های با عمق کامل ندارد.

قیمت گذاری

قیمت یخچال ساید بای ساید از حدود 25 میلیون تومان شروع می شود و تا 270 میلیون تومان برای مدل های رده بالاتر متغیر است، اما بسیاری از آنها در محدوده 80 تا 150 میلیون تومانی هستند. بسیاری از برندها، از جمله برندهای ارزشمند ال جی و سامسونگ آنها را می سازند.  با حدود 150 میلیون تومان می توانید یک مدل بزرگ و با ویژگی های خوب تهیه کنید.

آیا باید یخچال ساید بای ساید بخرید؟

یخچال ساید بای ساید ممکن است برای شما مناسب باشد اگر:

 • شما در حال ارتقاء از یک مدل فریزر برتر هستید و چیزی می‌خواهید که خیلی گران نباشد در حالی که ظاهر و ظاهری براق دارید.
 • شما به مدلی با تاب درب باریک برای قرار دادن جزیره آشپزخانه یا موانع دیگر نیاز دارید
 • شما فضای کافی برای یک یخچال 33-36 اینچی دارید
 • شما اغلب از فریزر خود استفاده می کنید و فضا و گزینه های سازمانی زیادی می خواهید

مایلید یک ساید بای ساید زیبا را به آشپز خانه اضافه کنید یا نه!؟

این خلاصه مروری است بر ویژگی ها، مزایا و معایب یخچال های ساید بای ساید. ما بهترین یخچال های ساید بای ساید سال و همچنین بزرگترین یخچال های ساید بای ساید در حال حاضر در بازار را بررسی کردیم. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا یخچال ساید بای ساید برای شما مناسب است یا خیر. آیا شما طرفدار ساید بای ساید هستید؟ نظر خود را در زیر برای ما بنویسید – ما دوست داریم از شما بشنویم!

برای اطلاعات بیشتر در مورد یخچال های ساید بای ساید و کل فرآیند خرید یخچال، می توانید وارد صفحه فروشگاه محصولات یخچال فریزر شوید.

دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.