جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کانال یابی تلویزیون ال جی

کانال یابی تلویزیون ال جی چه مشکلاتی دارد؟

بلاگ, تلویزیون

کانال یابی تلویزیون ال جی روندی دارد که با انجام مراحل این روند می توانید تمام کانال های دلخواه خود را داشته باشید. اگر کابل معمولی دارید، ممکن است با وضعیتی مواجه شوید که تلویزیون ال‌جی شما هیچ کانالی را پیدا نکند. نگران نباشید؛ این مشکل به راحتی قابل حل است و تنها چند دقیقه طول می کشد. دلایل مختلفی وجود دارد که تلویزیون ال‌جی شما کانال‌ها را پیدا نمی‌کند، و به محض اینکه دلیل آن را پیدا کردید، می‌توانید برای حل این مشکل تلاش کنید.

تلویزیون ال‌جی شما کانال‌ها را پیدا نمی‌کند زیرا مشکلی در اتصال کابل شما وجود دارد یا تلویزیون ال‌جی شما مشکلی دارد.

آنتن تلویزیون را بررسی کنید

باد یا باران آنتن تلویزیون را جابه جا می کند و به این شکل نمی توانید کانال ها را پیدا کنید. برای حل این مشکل یک نفر به سراغ تعمیر آنتن خواهد رفت و شخص دیگر تلویزیون را بررسی می کند تا حل مشکل را اطلاع دهد. اگر آنتن شما آسیب دیده است، برای تعمیر یا تعویض آنتن باید با تعمیر کار تماس بگیرید.

چنل تلویزیون ال جی خود را تنظیم کنید

دلیل دیگری که ممکن است کانال‌هایی را در تلویزیون ال‌جی خود پیدا نکنید زیرا باید کانال‌های خود را تنظیم کنید. اگر کانال‌های شما ناهماهنگ باشند، با ریموت‌های ال‌جی شما مطابقت ندارند و تماشای تلویزیون را برای شما دشوار می‌کند.

این مراحل را برای کانال 2 نزدیک تلویزیون ال جی دنبال کنید.

 • دکمه هوشمند کنترلر تلویزیون ال جی را فشار دهید و تنظیم دستی یا تنظیم خودکار را انتخاب کنید
 • اگر تنظیم خودکار را انتخاب کردید، تمام درخواست‌های تلویزیون ال‌جی خود را دنبال کنید و با آن موافقت کنید. با این حال، اگر تنظیم دستی را انتخاب کردید، به این مراحل ادامه دهید.
 • هنگامی که از شما خواسته شد، تیونر تلویزیون خود را انتخاب کنید و با استفاده از دکمه‌های چپ و راست، در فهرست کانال خود پیمایش کنید.
 • کانال‌هایی را که می‌خواهید اضافه کنید انتخاب کنید و روی گزینه اضافه کردن کانال‌ها در صورت ظاهر شدن روی صفحه کلیک کنید.
 • بعد از اینکه همه چیز را از لیست کانال خود انتخاب کردید، می توانید از صفحه کلید خود برای وارد کردن کانال هایی که نمی توانید پیدا کنید استفاده کنید.
 • پس از اینکه همه کانال‌های خود را اضافه کردید از صفحه خارج شوید.

بعد از اینکه تلویزیون ال جی خود را کانال و کوک کردید، برای یافتن کانال های مورد نظر خود مشکلی ندارید. اگر ترجیحاتی برای ردیف کانال خود ندارید، می توانید از تنظیم خودکار استفاده کنید یا اگر می خواهید کنترل بیشتری بر انتخاب خود داشته باشید، از تنظیم دستی استفاده کنید.

کانال های ورودی خود را بررسی کنید

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است در یافتن کانال ها در تلویزیون ال جی خود با مشکل مواجه شوید این است که کانال های ورودی شما در سمت راست وصل شده اند.

برای مثال، اگر به دنبال کانال‌هایی در تلویزیون خود هستید، اما تمام آن چیزی که می‌گوید سیگنالی نیست، پس چیزی به طور کامل به برق وصل نیست و تماشای هر چیزی را برای شما غیرممکن می‌کند.

  این وضعیت ممکن است رخ دهد چه در حال پخش جریانی یا تماشای کابل معمولی باشید. به پشت تلویزیون خود نگاه کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی وصل شده است و دوشاخه ها را تکان دهید تا ببینید شل شده اند یا خیر.

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که افراد در هنگام بروز مشکل در تلویزیون ال‌جی خود با آن مواجه می‌شوند، جدا شدن کابل‌ها از کانال‌های ورودی است.

تلویزیون ال جی خود را بازنشانی کنید

محصولات پیشنهادی

اگر همه موارد بالا را بررسی کردید، می‌توانید تلویزیون ال‌جی خود را ریست کنید، فقط در صورتی که مشکلی در دستگاه وجود داشته باشد. 

این مراحل را برای تنظیم مجدد تلویزیون ال جی خود دنبال کنید.

 • تنظیمات تلویزیون ال جی خود را باز کنید
 • گزینه های کلی خود را پیدا کنید
 • بازنشانی به تنظیمات اولیه را انتخاب کنید
 • وقتی از شما خواسته شد، تأیید کنید که می‌خواهید تلویزیون ال‌جی خود را بازنشانی کنید
 • چند دقیقه صبر کنید تا فرآیند ریست تمام شود

پس از تنظیم مجدد تلویزیون ال جی، باید بررسی کنید که آیا می توانید کانال های خود را پیدا کنید. اگر نمی توانید کانال های خود را پیدا کنید، باید با ارائه دهنده کابل خود تماس بگیرید تا ببینید آیا مشکلی در سرویس شما وجود دارد یا خیر.

اگر ارائه‌دهنده کابل تأیید کرد که سرویس شما مشکلی ندارد، باید با پشتیبانی LG تماس بگیرید.

نتیجه

چندین چیز می تواند کانال یابی تلویزیون ال جی را مختل کند. این دلایل می‌تواند شامل مشکلات فنی تلویزیون، مشکلات کابل یا آنتن باشد.

خوشبختانه راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید این مشکل را حل کنید. اگر هیچ‌کدام از آن‌ها جواب نداد، باید با شرکت کابل‌کشی یا پشتیبانی ال‌جی برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید. بسیاری از قطعنامه های موجود در لیست ما فقط چند دقیقه طول می کشد.

دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.