جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
یخچال بدون فریزر

آیا یخچال بدون فریزر هم داریم؟

بلاگ, یخچال

همانطور که از اسمش پیداست، یخچال بدون فریزر وسایلی هستند که منحصراً دارای محفظه هایی برای یخچال هستند. این سبک از بیشتر در آشپزخانه های لوکس و واحد های اداری استفاده می شود و این وسایل معمولاً با یک واحد تمام فریزر منطبق جفت می شوند. از آنجا که آنها به طور مستقل کار می کنند، طراحان می توانند یک سیستم سرما ساز بهینه ایجاد کنند که برای چیدمان منحصر به فرد آشپزخانه بهترین طراحی است.

در بیشتر موارد، یخچال‌های بدون فریزر در کابینت تعبیه می‌شوند و اکثر تولیدکنندگان صفحه‌های آماده پنل را ارائه می‌کنند که برای مطابقت با زیبایی آشپزخانه قابل تنظیم هستند.

مزایای یخچال بدون فریزر

فضای بیشتری برای محصولات تازه دارید

هیچ انتقال طعمی بین فریزر و یخچال وجود ندارد

یخچال های بدون فریزر ظاهری با کیفیت دارند

واحدهای تمام یخچال با مواد بهتری نسبت به یخچال های استاندارد ساخته می شوند

یخچال های بدون فریزر اغلب دارای ویژگی های بهتری هستند

بیایید بهترین دلایل برای خرید یخچال‌فریزر بدون فریزر را بررسی کنیم.

صرفه جویی در انرژی

اگر برای تمام محصولات، گوشت، سبزیجات و کیک‌ها و نوشیدنی هایی که نگه می‌دارید یخچال دومی می‌خواهید، یک مدل بدون فریزر ممکن است از نظر انرژی در هزینه شما صرفه جویی کند.

لوازم خانگی دارای رتبه انرژی ستاره هستند.شرکت های تولید کننده باید استانداردهای لازم سازمان استاندارد را رعایت کنند. راندمان مصرف انرژی و کارآیی دستگاه روی برچسب انررژی دستگاه قابل رویت است. این برچسب ها  میزان انرژی مصرفی دستگاه و همچنین هزینه های تقریبی عملیات سالانه را تخمین می زنند.

 

برچسب انرژی در یک یخچال استاندارد و یک یخچال بدون فریزربه شکل زیر است:

یخچال‌فریزر 18.2 فوت مکعبی دارای مصرف برق سالانه 479 کیلووات ساعت و هزینه عملیاتی سالانه 3 میلیون تومان است.

یخچال بدون فریزر 16.7 فوت مکعبی دارای مصرف برق سالانه 438 کیلووات ساعت و هزینه عملیاتی سالانه 2 میلیون تومان است.

به صرفه از نظر اقتصادی

یخچال بدون فریزر می‌تواند ارزان‌تر از یک یخچال‌فریزر معمولی باشد. به عنوان مثال، یک یخچال‌فریزر با یخ ساز از حدود 15میلیون تومان تا 410 میلیون تومان بسته به رنگ و مدل قیمت دارد. اما قیمت یک یخچال بدون فریزر از 5 میلیون تومان شروع می شود. یک یخچال جمع و جور تهیه کنید و این اختلاف قیمت بیشتر می شود. بر اساس جستجوی آنلاین، قیمت یخچال های جمع و جور حدود 5 تا 25 میلیون تومان است.

یکی دیگر از راه‌های خاصی که می‌توانید از یخچال بدون فریزر برای صرفه‌جویی در هزینه استفاده کنید، استفاده از آن به عنوان یخچال نوشیدنی در سوپر مارکت ها است. اگر یک سوپر مارکت دارید، می‌دانید که یک یخچال‌فریزر می‌تواند بسیار گران باشد – یک مدل معمولی با اندازه کامل می‌تواند تا 200 میلیون تومان قیمت داشته باشد. با این حال، اگر فقط می خواهید نوشیدنی های خود را در دمای ثابت نگهداری کنید و نگران دمای عالی نیستید، یک یخچال بدون فریزر ارزان می تواند جایگزین مناسبی باشد.‌

انتقال طعم نداریم!

آیا تا به حال متوجه شده اید که مواد موجود در گوشه سمت چپ بالا سردتر از مواد قسمت پایین می شوند و گاهی اوقات ممکن است یخ بزنند؟ یکی از طراحان داخلی اشاره کرد که این موضوع به این دلیل است که هوا از بالا به پایین می‌چرخد و دوباره به صورت دایره‌ای به بالا برمی‌گردد. این یک مشکل “انتقال طعم” را ایجاد می کند که در آن غذا در یک قسمت از یخچال شروع به طعم دادن به چیزی از منطقه دیگر می کند (مثلاً طعم یخ شما شبیه ماهی است).

فضا برای چیدمان در اختیار شماست

اگر در یک آپارتمان کوچک یا یک اتاق خوابگاه زندگی می کنید. یا شاید اتاقی را در یک خانه بزرگتر با آشپزخانه مشترک اجاره کنید. ممکن است نیازی به یک یخچال بزرگ نداشته باشید.این یکی از دلایلی است که می‌توانید به یک مدل نیمه سایز بدون فریزر تبدیل کنید. یخچال بدون فریزر مقدار کمی از فضا را اشغال می کند. می توانید هر چیزی را که باید منجمد کرده باشید در فریزر جداگانه خود نگهداری کنید و از یخچال کوچک خود برای وسایل شخصی مانند نوشابه، شیر، محصولات و ماست استفاده کنید.

محصولات پیشنهادی

یخچال ال جی ساید j267

یخچال ال جی ساید x257

یخچال ساید سامسونگ مدل rs50

نتیجه

اگر در آشپزخانه شما دارای یخچال‌فریزر باشد بسیار خوب است. یخچال احتمالاً پر از چیزهایی مانند شیر، محصولات، چاشنی ها و غذا های باقی مانده است و فریزر پر از مواد منجمد که باید مدت بیشتری نگهداری شوند.

اما آیا تا به حال به خرید یخچال بدون فریزر فکر کرده اید؟ شاید فریزر شما فضای زیادی را در اتاق اشغال کند که جایی برای همه چیزهایی که هر هفته از بازار خریداری می کنید وجود نداشته باشد. یا شاید دوست دارید آشپزخانه خود را طوری طراحی کنید که یخچال و کشوهای فریزر به شکلی جذاب در دو نقطه مجزا قرار گیرند.

دفتر مرکزی:08734245235
تلفن پشتیبانی: 09181762709
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

دسته بندی براساس کالا

دسته بندی براساس برند

تلویزیون ال جی

برای خرید بهترین سری های تلویزیون ال جی در اندازه های مختلف کلیک کنید.